Menu

ZESPÓŁ

Prezes Fundacji "ŻAK" UWM w Olsztynie

dr Cezary Kurkowski
cezary.kurkowski@zak.olsztyn.pl
tel. 89 523-33-21
tel. kom. 882-794-955

Główny Księgowy
mgr Grażyna Nawrocka
tel. 89 523-33-21 w. 25
grazyna.nawrocka@zak.olsztyn.pl
Specjalista ds. kadr i płac
Agnieszka Reluga
tel. 89 523-33-21 w.37
Specjalista ds. sprzedaży
mgr Ewa Bartkowiak
tel. kom. 784-098-559
ewa.bartkowiak@zak.olsztyn.pl
Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego
inż. Robert Bogucki
tel. 89 523-33-21 w. 29
Kierownik Działu Zakwaterowania
Monika Sowińska
ds.2@zak.olsztyn.pl
tel. kom. 668-879-822
Manager Przystani
Agnieszka Wielgosz
agnieszka.wielgosz@zak.olsztyn.pl
tel. kom. 606 759 371
Manager Gastronomii
mgr inż. Mariola Nowicka – Popiołek
m.popiolek@zak.olsztyn.pl
tel. 89 523-48-79 lub 89 524-04-81
tel. kom. 668-879-834
Manager Gastronomii
mgr inż. Renata Obrębska
renata.obrebska@zak.olsztyn.pl
tel. 89 523-41-21
tel. kom. 606-403-006
Manager Gastronomii
Marianna Szczepaniak
m.szczepaniak@zak.olsztyn.pl
tel. 89 523-41-21
tel. kom. 600-066-365
Szefowie kuchni
Michał Kuczyński
Jerzy Sak
Specjalista ds. administracyjno-gospodarczego
mgr inż. Waldemar Brosch
w.brosch@zak.olsztyn.pl
tel. 89 523-33-21 w. 39
Specjalista ds. zaopatrzenia
Tadeusz Przybyłek
tadeusz.przybylek@zak.olsztyn.pl
tel. 89 523-33-21 w. 24
Specjalista ds. marketingu
Magdalena Wnuk
magdalena.wnuk@zak.olsztyn.pl
tel. 89 523-33-21
Specjalista ds. BHP
Zbigniew Puszkiewicz
tel. kom. 795-599-005
Specjalista ds. IT
Artur Lewandowski
tel. 89 523-33-21 w. 24
tel. kom. 600-040-065

ŻAk_logotyp.cdr
pl_PLPolish